Overblog
Edit post Folge diesem Blog Administration + Create my blog

Dekoracja wnętrz

Aranżacja wnętrz

Veröffentlicht am 13. November 2012 in dom, home decor, mieszkanie

W aranżacji mieszkań najważniejszy jest świetny plan. Kiedy go znajdziemy, stworzenie spójnej idei wystroju i jej realizacja mogą być znacznie prostsze. Mój blog ma służyć temu, by podawać czytelnikom ciekawsze inspiracje. Natchnieniem do zrobienia interesującego wystroju wnętrza może być wiele elementów, począwszy od koloru, czy faktury, poprzez meble, aż po właściwe akcesoria. Nieraz jeden szczegół wystarczy, by w oparciu o niego stworzyć pełną koncepcję wystroju, a mieszkania były bardziej oryginalne.

Na swoim blogu staram się przedstawić właśnie takie drobiazgi. Rzeczy, które motywowały mnie przy urządzaniu własnego wnętrza, ale również i takie, które w ogóle nie są w moim stylu, a jednak mogą się podobać. Mam nadzieję, że w zdjęciach i tekstach przedstawianych na blogu znajdzie się coś, co przemówi również do Was. Staram się zachowywać różnorodność. Nie skieruję tego bloga na jeden wybrany styl, nie kreuję się być ekspertem, ani nikomu chcę niczego narzucać. Nieustannie rozwijam swoje horyzonty, poznaję nowe style i pomysły.

Postaram się być w zgodzie z nowościami ze świata dekoracji wnętrz. Będę za to dzielić się pomysłami znalezionymi gdzieś w internecie czy w czasopismach wnętrzarskich, po to, by trafiły do jak największego grona czytelników. Jeżeli któryś z moich pomysłów zainspiruje również Was, będzie mi bardzo miło.